به پایگاه خبری دی اسپورت (اخبار روز ورزش ایران و جهان) خوش آمدید/دی اسپورت افتخار دارد كه خبرهای روز ورزش ایران و جهان را در اختیار شما كاربران گرامی قرار می دهد.پیشنهاد و انتقاد خود را با رایانامه مدیر دی اسپورت در میان بگذارید پایگاه خبری دی اسپورت - مطالب دی 1392
عملكرد دی اسپورت را چطور ارزیابی می فرمایید؟
» تعداد اخبار :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران IS

تماس با ما

با برگزاری انتخابات هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در دور دوم، ترکیب 6 نفره این هیات تکمیل شد.
دی اسپورت: پس از این که محمدرضا پولادگر و محمود مشحون در دور اول انتخابات هیات اجرایی کمیته ملی المپیک رای آوردند، دور دوم انتخابات برای تعیین چهار رییس فدراسیون دیگر برای حضور در هیات اجرایی برگزار شد که علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی، محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن‌های ورزشی و فضل‌الله باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی با کسب آرای لازم، به عضویت هیات اجرایی کمیته ملی المپیک درآمدند.

به گزارش ایسنا، آرای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به شرح زیر است:

دور اول:

محمود مشحون 32 رای

محمدرضا پولادگر 32 رای

دور دوم:

علی کفاشیان 38 رای

فضل الله باقرزاده 30 رای

محمد علیپور 28 رای

رسول خادم 27 رای

در دور دوم محمد علی صبور(20 رای)، احمد ناطق نوری(22)، محسن رضوانی (25) و سید مهدی هاشمی (17) رای لازم را بدست نیاوردند.

پیش از این محمود مشحون، احمد ناطق نوری، رباب شهریان، سیدمهدی هاشمی، علی کفاشیان و محمدرضا پولادگر شش رییس فدراسیون عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بودند که سه عضو آن تغییر کردند.

:: مرتبط با: سایر اخبار ورزشی ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

در آخرین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال، پتروشیمی بندرامام، میزبان خود نیروی زمینی را شکست داد تا همچنان بدون شکست باقی بماند.
دی اسپورت: تیم پتروشیمی بندر امام در آخرین بازی از هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال با نتیجه 88 بر 59 بر نیروی زمینی غلبه کرد. در این بازی،‌ بهنام یخچالی با 12 امتیاز، 13 ریباند و 2 پاس گل، موثرترین بازیکن تیم پتروشیمی بندر امام و مهدی کامرانی نیز با 17 پوئن، امتیاز آورترین بازیکن تیم پتروشیمی بود. قباد دوری نیز برای نیروی زمینی 13 امتیاز، 12 ریباند و 2 پاس گل کسب کرد و موثرترین بازیکن تیمش بود.

به این ترتیب، شاگردان مهران حاتمی همچنان با 16 پیروزی و بدون شکست در صدر جدول رده بندی لیگ برتر بسکتبال باقی ماندند.

به گزارش تسنیم، نتایج دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد 75 - همیاری زنجان 69

استقلال زرین قشم 81 - فولاد هفت الماس قزوین 77

پتروشیمی ماهشهر 69 - افراخلیج فارس تهران 67

شهرداری گرگان 50 - ذوب آهن اصفهان 77

فولاد ماهان سپاهان 65 - مهرام تهران 69

نیروی زمینی 59 - پتروشیمی بندرامام 88

ترتیب تیم‌ها در جدول رده‌بندی در پایان هفته شانزدهم به شرح زیر است:

1- پتروشیمی بندر امام: 16 بازی، 16 پیروزی، 32 امتیاز

2- دانشگاه آزاد: 16 بازی، 14 پیروزی، 30 امتیاز

3- مهرام تهران: 16 بازی، 14 پیروزی، 30 امتیاز

4- ذوب‌آهن: 16 بازی، 12 پیروزی، 28 امتیاز

5- فولاد ماهان سپاهان: 16 بازی، 9 پیروزی، 26 امتیاز

6- همیاری زنجان: 16 بازی، 6 پیروزی، 22 امتیاز

7- فولاد هفت الماس: 16 بازی، 6 پیروزی، 22 امتیاز

8- افرا خلیج فارس: 16 بازی، 5 پیروزی، 22 امتیاز

9- پتروشیمی ماهشهر: 16 بازی، 6 پیروزی، 22 امتیاز

10- شهرداری گرگان: 16 بازی، 3 پیروزی، 19 امتیاز

11- استقلال زرین قشم: 16 بازی، 3 پیروزی، 19 امتیاز

12- نیروی زمینی: 16 بازی، 2 پیروزی، 18 امتیاز

:: مرتبط با: اخبار بسكتبال ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

رباب شهریان و علیرضا دبیر به عنوان نواب رئیس کمیته ملی المپیک انتخاب شدند.
دی اسپورت: چهل و یکمین دوره انتخابات کمیته ملی المپیک برای تعیین نواب رئیس برگزار شد که در دور دوم این انتخابات، رباب شهریان به عنوان نایب رئیس اول و علیرضا دبیر به عنوان نایب رئیس دوم انتخاب شدند. شهریان 39 رای، دبیر 31 رای، قدمی 18 رای و خسروی‌وفا 16 رای کسب کردند.

به گزارش ایسنا، قبل از انتخابات دور دوم خسروی‌وفا قصد انصراف داشت که اعلام شد طبق قانون این کار عملی نیست. در ادامه خسروی‌وفا اعلام کرد افرادی که قصد رای دادن به او را دارند، به شهریان رای بدهند.

اما در دور اول انتخابات نایب رییسی، علیرضا دبیر 24 رای، رباب شهریان، مهدی قدمی و محمود خسروی وفا 16 رای، مهرزاد حمیدی 12 رای، پورکاظمی 10 رای،‌ مهدی علی‌نژاد 9 رای، باران چشمه 8 رای، سید مهدی هاشمی و فریده هادوی هر کدام 3 رای کسب کردند.

پیش از این کیومرث هاشمی به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک و شاهرخ شهناز به عنوان دبیر کل انتخاب شده‌اند.
:: مرتبط با: سایر اخبار ورزشی ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

شاهرخ شهنازی به عنوان دبیر کل کمیته ملی المپیک انتخاب شد.
دی اسپورت: دهمین دوره انتخابات کمیته ملی المپیک امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شد که برای احراز پست دبیرکلی پس از کنار رفتن علی مرادی و راه یابی محمدرضا داورزنی و شاهرخ شهنازی به دور دوم، در نهایت شهنازی دبیر کل شد.

به گزارش فارس، از 60 رای ماخوذه 34 رای را شهنازی کسب کرد و 26 رای به داورزنی رسید.

پیش از این بهرام افشارزاده این سمت را بر عهده داشت که قبل از آغاز رای گیری انصراف خود را اعلام کرد.

پیش از این کیومرث هاشمی به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک انتخاب شده بود.
:: مرتبط با: سایر اخبار ورزشی ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

کیومرث هاشمی به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک انتخاب شد.
دی اسپورت: در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک کیومرث هاشمی برای 4 سال به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک انتخاب شد.

پیش از این محمدعلی‌آبادی در این سمت حضور داشت.
:: مرتبط با: سایر اخبار ورزشی ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس جواب مدیرعامل سپاهان را داد.
دی اسپورت: محمد رویانیان درباره اظهارات مدیرعامل باشگاه سپاهان و بیانیه این باشگاه اظهار داشت: آقایان در آستانه بازی با پرسپولیس بهترین ترفند را در نظر گرفتند که بخواهند ما را عصبانی کنند اما سپاهانی‌ها را دوست داریم و عاشق آنها هستیم.

به گزارش فارس،وی افزود: هرگز اسیر جوسازی‌ها نمی‌شویم و خیلی خونسرد میزبان سپاهان خواهیم بود، چرا سپاهانی‌ها به تهران نیایند؟ قدمشان روی چشم ما.

رویانیان ادامه داد: اما آقایان عزیز بهتر است به جای این حرف‌ها تکلیف آب‌های آلوده و غش کردن بازیکنان ما، محسن قهرمانی و آن بازی تاریخی و سپس فتیله‌پیچ میثم حسینی را روشن کنند. به نظرم اینها مهمتر است تا مسائل دیگر.

مدیرعامل قرمزپوشان خاطرنشان کرد: صادقیان یک جوان جویای نام است که همه از او می‌ترسند، مشخص است که این بازیکن در یک بازی چه کارها که نمی‌کند، پس حق دارند که از او بترسند،

وی درباره هادی عقیلی نیز گفت: خدا شاهد است من اصلاً در جریان مسئله عقیلی نبودم اما شما مرد باشید و از مدافع خود دفاع کنید. او مدافعی با ارزش و مستحکم است و به جای متهم کردن دیگران از وی دفاع کنید. ما سپاهانی‌ها را دوست داریم اما گفتم برخی مسائل کمی در ذهن مردم ابهام‌برانگیز شده که بهتر است به جای جوسازی‌ها این جواب‌ها را بدهید و زیاد دنبال برخی مسائل در آستانه بازی پرسپولیس و سپاهان نباشید.

رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: آقایان هرچقدر دوست دارند ما را بکوبند، ما باشگاه پرسپولیس هستیم و آنها سپاهان و احترام‌شان بر ما واجب است. اما برخی مسائل نیز به زبان آوردند که برای ما در آستانه این بازی جالب است. من این حرف را می‌زنم اگر سپاهان حرفی زده برای خودش گفته، بهتر است بیاید در زمین مسابقه حرف بزند. البته این کار اصفهانی‌ها از قبل پیش‌بینی شده بود ولی قدم هواداران خوب و فهیم سپاهان بر روی چشم ما و ما هیچ مشکلی نداریم. برخی صحبت‌ها انجام شد که من هم معتقدم که برخی پاسخ‌ها در بین این حرف‌های‌شان گفته می‌شد بد نبود. فقط من این را می‌خواهم که مسائلی را که ما مطرح کردیم حداقل آنها را حل کنند و بقیه چیزها دیگر پیشکش باشد. چون جواب دادن به این مسائلی که گفتیم سخت نیست.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال ایران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: محمد رویانیان در امور همه تیم‌ها دخالت می‌کند و خود را مدعی‌العموم تمام باشگاه‌ها می‌داند.
دی اسپورت: محمد ترابیان در مورد صحبت‌های اخیر محمد رویانیان علیه باشگاه سپاهان و اینکه او اعلام کرده محرومیت پیام صادقیان ربطی به سپاهان ندارد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: برای محمد رویانیان متاسف هستم که در امور همه تیم‌ها دخالت می‌کند اما می‌گوید کسی در کار پرسپولیس نباید دخالت کند مثل اینکه رویانیان یادش رفته براساس شکایت باشگاه پرسپولیس از هادی عقیلی بود که باعث شد این بازیکن با یک جلسه محرومیت مواجه شود پرسپولیس خود را مدعی‌العموم همه باشگاه‌ها می‌داند.

وی افزود: چون باز هم نزدیک به دیدار مقابل پرسپولیس شدیم این بار به جای غش کردن و فوتبال آلوده این صحبت‌ها را می‌شنویم کاری به تیم‌های دیگر نداریم اما ببینید چه صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند و چه حرف‌هایی علیه ما زده می‌شود.

ترابیان تاکید کرد: حق طبیعی باشگاه سپاهان است که بداند چرا هادی عقیلی که همزمان با پیام صادقیان خطایی انجام داده دو هفته بعد از اتمام مصدومیت‌اش محروم می‌شود و این اتفاق در حالی می‌افتد که ما علی احمدی دفاع دیگر خود را نیز در اختیار نداشتیم. گلی که در بازی مقابل راه‌آهن دریافت کردیم مسئول مستقیمش کمیته انضباطی بود. باید این مسئله برایمان روشن شود.

وی افزود: آیا در حکم کمیته انضباطی به صراحت اعلام نشد که باشگاه سپاهان در پرونده محرومیت محسن قهرمانی هیچ نقشی نداشته است صحبت‌هایی که مثل غش کردن علیه ما شد را چه کسی اعاده حیثیت می‌کند در چه جایی باید پیروزی به حق خود مقابل پرسپولیس را پیگیری کنیم.

ترابیان در ادامه با اشاره به اینکه این مسائل را پیگیری می‌کند خاطرنشان کرد: سه مسئله برای مردم اصفهان و هواداران سپاهان باید مشخص شود اول اینکه اتفاقی که برای پیام صادقیان و هادی عقیلی در یک زمان رخ داده و چرا دو حکم در دو برهه متفاوت داده می‌شود. دوم اینکه چرا علی دایی و محمد رویانیان بعد از اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان حمله‌های زیادی را علیه باشگاه سپاهان انجام دادند و اینکه تیم ما زیر سوال برده شده است را چه کسی پیگیری می‌کند؟ و سوم اینکه آیا خطای هادی عقیلی خشن‌تر بود یا تکلی که آندرانیک تیموریان در دیدار مقابل استقلال خوزستان زد و یا تکلی که پیام صادقیان در دیدار مقابل استقلال انجام داد حالا ما خطای مهرداد اولادی در دیدار مقابل پرسپولیس را نادیده می‌گیریم آیا آندرانیک تیموریان به دلیل دو خطایی که مقابل استقلال خوزستان انجام داد نباید محروم شود آیا چون هادی عقیلی مشکلی برایش در تیم ملی به وجود آمده و نمی‌تواند مصاحبه‌ای انجام دهد باید از این موضوع سوءاستفاده شود و علیه او حکم بدهند به طور جدی این مسائل را پیگیری می‌کنیم و تقاضای پاسخگویی داریم چون تیم شهرستانی هستیم باید این برخوردها با ما انجام شود؟

ترابیان تاکید کرد: اینکه گفته می‌شود بازی با سپاهان را جهنم می‌کنیم آیا نباید از طریق مسئولان سازمان لیگ بررسی شود؟ چرا قبل از انجام مسابقه ما تهدید می‌شویم اگر محمد رویانیان به هر قیمتی می‌خواهد پرسپولیس را قهرمان کند ما به تهران سفر نکنیم. پرسپولیس انگار فراموش کرده که 10 سال است در اصفهان به پیروزی نرسیده شاید آنها ما را تیم محلی حساب می‌کنند که اعلام کردند باید 3 امتیاز پرسپولیس را برگردانند ما ناراحت هستیم ولی برای پرسپولیس احترام قائلیم اما از کمیته انضباطی خواهش می‌کنیم به مسائل پرسپولیس رسیدگی کند.

وی یادآور شد: در مورد محرومیت هادی عقیلی هنوز جواب نگرفتیم. این مسئله را مکتوب اعلام کردیم اما هنوز جوابی به ما ندادند امتیازی که مقابل راه‌آهن از دست دادیم به خاطر نبود هادی عقیلی است باید به درخواست باشگاه سپاهان رسیدگی شود اگر هادی عقیلی با درخواست یک باشگاه محروم می‌شود ما هم درخواست داریم به حرکت آندرانیک تیموریان و پیام صادقیان رسیدگی کنند و در این ارتباط نیز تصمیم‌گیری شود.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال ایران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

ستاره فرانسوی بایرن یک هفته پس از مراسم انتخاب بهترین‌های جهان به صورت تند و آشکار علیه انتخاب مهاجم رئال مادرید موضع‌گیری و فیفا را به «سیاسی‌کاری»‌ متهم کرد.
دی اسپورت: یک هفته پس از انتخاب بهترین‌های سال 2013 جهان، گویی حاشیه‌های مراسم شهر زوریخ پایانی ندارد. زیرا «فرانک ریبری‌»‌در گفت‌وگویی بطور واضح علیه این گزینش فیفا موضع‌گیری کرده است.

ستاره 30 ساله بایرن و تیم ملی فرانسه در‌ آخرین مصاحبه‌اش اظهار داشت: احساس می‌کنم عنوان مرد سال فوتبال جهان کاملا شایسته من بود. فیفا با این کار سیاسی‌کاری کرد.

بازیکن تکنیکی 8 روز پس از این مراسم هنوز انتخاب کریس‌رونالدو پرتغالی را باور و هضم نکرده است. وی در مصاحبه‌ای با یک روزنامه شهر مونیخ افزود: من هر چه عنوان بود را کسب کردم، چه با تیم چه به صورت فردی. رونالدو هیچ عنوانی کسب نکرد و صاحب توپ طلا شد.

وی با این جملات به صورت آشکار از انتخاب اعجوبه رئالی‌ها انتقاد کرد.

در گزینش فیفا او پس از رقیب رئالی و لیونل مسی، سوم شد.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال جهان ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

احتمال اینکه هم‌تیمی‌های پیشین کلارنس سیدورف در تیم ملی هلند به کادر فنی میلان اضافه شوند، بسیار زیاد است.
دی اسپورت: کلارنس سیدورف پس از آنکه هدایت میلان را به دست گرفت موفق شد در نخستین تجربه مربیگری خود مقابل ورونا با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد.

به گزارش فارس،سیدورف که پیشتر در تیم‌های آژاکس، رئال مادرید، اینترمیلان، میلان و بوتافوگو به میدان رفته، تجربه بسیار خوبی از کار کردن با مربیان بزرگی کسب کرده است.

پس از آنکه سیلویو برلوسکونی، مالک میلان و نخست وزیر پیشین ایتالیا به سیدورف اعتماد کرد و او هدایت روسونری را به دست گرفت، نام‌های زیادی برای پیوستن به کادر فنی این تیم منتشر شد. هرنان کرسپو، یاپ استام و ادگار داویدز از این بازیکنان هستند.

پس پیکار میلان و ورونا، اوربی امانوئلسن، مدافع روسونری که پیشینه حضور در آژاکس را هم دارد در این مورد گفت: به زودی یاپ استام به کادر فنی میلان اضافه خواهد شد اما در مورد سایرین چیزی نمی‌دانم. احتمال اینکه ادگار داویدز هم به میلان بیاید وجود دارد و این اتفاق ممکن است از ابتدای فصل آینده رقم بخورد.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

باشگاه سپاهان در بیانیه‌ای با موضوع برخورد کمیته انضباطی با رفتارهای خشن برخی بازیکنان استقلال و پرسپولیس، محمد رویانیان را هم به سکوت فراخواند.
دی اسپورت: به نقل از پایگاه خبری سپاهان، در بیانیه‌ای که از سوی این باشگاه صادر شده آمده است:

رفتارهای غیر ورزشی تعدادی از بازیکنان پرسپولیس و استقلال در شهر آورد تهران و در راس آن حرکت پیام صادقیان بر روی سیاوش اکبرپور، همچنین حرکت خشن آندو تیموریان در دیدار استقلال تهران با استقلال خوزستان نگاه‌ها را به سوی کمیته انضباطی متوجه نموده تا همگان ببینند این کمیته نسبت به اجرای عدالت حساس است یا فشارهای باشگاه‌های خاص می تواند عدالت و نگاه یکسان را از تصمیمات این کمیته دور کند.

هادی عقیلی بازیکن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان به علت خطایی که شدت آن به مراتب کمتر از بازیکنان یاد شده بود با تصمیمات عجیب کمیته انضباطی و در فاصله زمانی طولانی و بلافاصله پس از رهایی از بند مصدومیت از حضور در دیدار با راه آهن سورینت محروم می شود. حال اگر تصمیمات کمیته انضباطی چیزی غیر از محروم کردن بازیکنان متخلف در داربی تهران و سایر دیدارها باشد باید بسیار متاسف شد و به همه چیز شک کرد.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از کمیته انضباطی می خواهد با نگاه یکسان اجازه ندهد افکار عمومی نسبت به قضاوت های این کمیته بدبین شوند و با تحمل همه فشارهای باشگاه‌های خاص، تصمیم و قضاوت خود را بر اساس عدالت در مورد رفتارهای خشن و غیر ورزشی بازیکنان تیم های پرسپولیس و استقلال اعلام نمایند.

نکته ای دیگر که لازم می دانیم در این بیانیه به آن اشاره کنیم اظهارات تعجب بر انگیز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است. مدیرعامل این باشگاه عنوان نموده که محرومیت پیام صادقیان ربطی به باشگاه سپاهان ندارد. کاری به درستی یا اشتباه بودن سخن محمد رویانیان نداریم اما وی و باشگاه متبوعش که در بحث محرومیت هادی عقیلی با صدور بیانیه و در برنامه نود ورود و پیگیری کردند و فشارهای متعددی را به کمیته انضباطی وارد نمودند را به سکوت دعوت می کنیم. کسی که با حرارتی خاص دنبال محرومیت هادی عقیلی بوده نمی تواند در این باره از مربوط بودن یا نبودن این محرومیت به باشگاه سپاهان سخن بگوید و بهتر است در این موضوع برای اینکه تناقض گویی هایش بیشتر عیان نشود سکوت کند.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال ایران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

سرمربی جدید میلان در پی کسب اولین پیروزی‌اش به همراه روسونری در سری A از سران باشگاه به خاطر اعتماد به وی تمجید کرد.
دی اسپورت: تیم میلان شب گذشته (یکشنبه) در آخرین بازی از هفته بیستم سری A، موفق شد هلاس ورونا را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد که این اولین پیروزی روسونری پس از روی کار آمدن کلارنس سیدورف به عنوان سرمربی جدید قرمزومشکی‌پوشان بود.

به گزارش تسنیم، سیدورف در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما در رختکن تیم یک حلقه اتحاد تشکیل دادیم و من در آنجا به بازیکنان گفتم که بعد از هر بازی این حلقه را تشکیل خواهیم داد، چه ببریم چه ببازیم. این کار را انجام می‌دهیم تا بتوانیم در چشم یکدیگر نگاه کنیم. همه ما در نتایجی که تیم می‌گیرد مسئول هستیم. این پیروزی را به همه هواداران میلان تقدیم می‌کنم. من برای تیمم بسیار خوشحالم اما کارهای فراوانی هست که باید انجام دهیم تا ببریم و فشار از روی تیم برداشته شود.

پیروزی میلان به لطف تک گلی رقم خورد که ماریو بالوتلی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، هرچند پیش از این گل، روبینیو توپ را به تیرک کوبید و میلان در مجموع بر بازی سوار بود.

سیدورف افزود: عملکردمان در نیمه اول بسیار خوب بود اما در نیمه دوم خستگی بر بازیکنان غلبه کرد. از تماشای تلاش بازیکنانم برای پس گرفتن توپ به محض از دست دادن، خوشحال شدم. ما در چند روز گذشته زمان زیادی برای تمرین نداشتیم اما با این حال عملکرد شاگردانم خوب بود. اگرچه در نهایت به لطف یک پنالتی بردیم اما من هنوز هم باور دارم که این پیروزی با توجه به عملکردی که در طول بازی داشتیم، حق‌مان‌ بود.

سیدورف تا چند روز پیش برای تیم بوتافوگو توپ می‌زد و حالا به عنوان سرمربی یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های اروپا فعالیت می‌کند. او در پاسخ به این سوال که چه چیزی او را برای پایان دادن به دوران بازیگری و قبول هدایت میلان ترغیب کرد، گفت: رابطه‌ای که من با میلان در طول 10 سال حضورم در این تیم داشتم به میزان زیادی به باشگاه کمک کرد که شرایط مرا درک کند و از من شناخت داشته باشد. در آن مدت زمان طولانی ما روابط محکمی با یکدیگر شکل دادیم. مدیران باشگاه می‌دانستند من چه کسی هستم، چه چیزی را دوست دارم و در دنیای فوتبال کجا قرار دارم.

وی ادامه داد: گالیانی به همان شیوه‌‌ای که برای استخدام آریگو ساچی و فابیو کاپلو داشت، شهامت خود را برای اعتماد کردن به من نشان داد. برای قبول این مسئولیت احساس آمادگی می‌کردم و یک نامه فوق‌العاده از لوئیز فن‌خال دریافت کردم، کسی که به من در مسیر قبول هدایت میلان کمک کرد. من زود همه چیز را یاد می‌گیرم.

میلان ماه آینده در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف اتلتیکومادرید برود، تیمی که از ابتدای فصل تاکنون شانه به شانه بارسلونا در صدر جدول رده‌بندی لالیگا حضور داشته است.

سیدورف درباره آن بازی عنوان کرد: الان زمان حرف زدن راجع به آن بازی نیست. می‌دانیم اتلتیکو مادرید تیم بزرگی است که این فصل کارهای خارق‌العاده‌ای انجام داده اما تا آن بازی هنوز زمان زیادی باقی مانده است.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

مهاجم تیم استقلال به دلیل آسیب‌دیدگی تیمش را در سفر به اصفهان همراهی نخواهد کرد.
دی اسپورت: قرار بود اعضای تیم فوتبال استقلال امروز از ساعت 12 به سمت اصفهان بروند ولی پرواز آبی پوشان یک ساعت به تاخیر افتاد و قرار است استقلالی ها با یک ساعت تاخیر به اصفهان بروند. آبی‌پوشان امروز پس از رسیدن به اصفهان در هتل کوثر مستقر خواهند شد.

به گزارش فارس، قرار است امروز بازیکنان در محوطه هتل کوثر یک تمرین عرق گیری سبک را انجام دهند و از همین رو محل تمرینی برای تیم درخواست نکرده اند.

* جلسه هماهنگی دیدار فردا ساعت 20 امشب برگزار خواهد شد.

* مهدی نظری به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا در سفر تیم استقلال به اصفهان غایب خواهد بود.البته جمشیدیان و کبه دیگر غایبان استقلال در این دیدار هستند.

*طبق هماهنگی های به عمل آمده آبی پوشان فردا شب بلافاصله بعد از پایان بازی به تهران بر می‌گردند. در صورتی که دیدار فردا به وقت اضافه کشیده شود پرواز برگشت آبی پوشان کمی عقب تر خواهد افتاد.

دیدار دو تیم ذوب آهن و از استقلال از ساعت 16و 40 فردا در ورزشگاه فولاد شهر برگزار خواهد شد.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال ایران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

هافبک اسپانیایی بارسلونا موفق شد بالاتر از مسوت اوزیل به عنوان برترین هافبک بازیساز فوتبال جهان در سال 2013 دست یابد.
دی اسپورت: آندس اینیستا، هافبک بازیساز بارسلونا در چند فصل گذشته یکی از مهم‌ترین بازیکنان تیمش بوده و نقش مهمی در موفقیت‌های بارسلونا داشته است.

فدراسیون‌ بین‌المللی تاریخ و آمار برترین‌ هافبک‌های بازیساز فوتبال جهان را در سال 2013 اعلام کرد که آندرس اینیستا، هافبک بارسلونا در صدر این فهرست قراردارد. هافبک اسپانیایی بارسلونا موفق شد بالاتر از مسوت اوزیل، هافبک آرسنال و آندره‌آ پیرلو، هافبک ایتالیایی یوونتوس در صدر این فهرست قرار گیرد.

فهرست برترین هافبک‌های فوتبال جهان در سال 2013 به شرح زیر است:

1- آندرس اینیستا (اسپانیا/بارسلونا) 132 امتیاز

2- مسوت اوزیل (آلمان/آرسنال) 94 امتیاز

3- آندره‌آ پیرلو (ایتالیا/یوونتوس) 78 امتیاز

4- باستین شواین‌اشتایگر (آلمان/بایرن مونیخ) 61 امتیاز

5- ژاوی (اسپانیا/بارسلونا) 56 امتیاز

6- یحیی توره (ساحل‌عاج/منچستر‌سیتی) 21 امتیاز

7- تونی کروس (آلمان/‌بایرن‌مونیخ) 10 امتیاز

8- خوآن ماتا (اسپانیا/چلسی) 6 امتیاز

8- داوید سیلوا (اسپانیا/منچستر‌سیتی) 6 امتیاز
:: مرتبط با: اخبار فوتبال جهان ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

محمد رویانیان گفت: رئال مادرید موافقت اولیه خود را برای حضور در تهران اعلام کرده است.
دی اسپورت: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جزئیات مذاکرات با باشگاه رئال مادرید اظهار کرد: ما از دو هفته پیش پیگیری این موضوع را آغاز کرده بودیم و از طریق یکی از دفاتر خود در اروپا نامه‌ای رسمی تنظیم کردیم و برای برگزاری یک دیدار دوستانه با باشگاه بزرگ رئال مادرید درخواستی به آنها دادیم.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: بعد از چند روز پیگیری که از طریق یکی از دوستان خوبمان انجام دادیم شب گذشته پاسخ اولیه این باشگاه را دریافت کردیم که اعلام آمادگی کردند با سفر به ایران و حضور در تهران دیدار دوستانه‌ای با پرسپولیس برگزار کنند.

رویانیان گفت: قرار است تا پایان این هفته نامه‌ای که رئالی‌ها در آن پاسخ رسمی به ما داده‌اند به باشگاه برسد و بعد از آن با هماهنگی با یکدیگر برای مسائل بعدی بحث کنیم. بدون شک آوردن رئالی‌ها به ایران کار آسانی نیست و ما در این زمینه نیاز به حمایت همه جانبه در کشور داریم.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال ایران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی تیم فوتبال چلسی انگلیس اعلام کرد فرناندو تورس به علت مصدومیت چند هفته از میادین دور خواهد بود.
دی اسپورت: تورس در دیدار یکشنبه چلسی برابر منچستریونایتد که به پیروزی سه بر یک چلسی انجامید مصدوم شد.

وی اواخر بازی به جای ساموئل اتوئو که هر سه گل این بازی را به ثمر رساند وارد بازی شد.

مورینیو به خبرنگاران گفت :«‌ فرناندو تورس را به علت مصدومیت از ناحیه رباط پا چند هفته از دست خواهیم داد ، تاسفبار است زیرا تورس در شرایط خوبی بود.»

آقای خاص افزود دمبا با مهاجم سنگالی چلسی که از 17 دسامبر گذشته در دیدار برابر ساندرلند از میادین دور بوده است به ترکیب این تیم اضافه خواهد شد.

چلسی درحال حاضر با 49 امتیاز از 22 بازی در رده سوم جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

در این رقابتها آرسنال با 51 امتیاز در صدر قرار دارد و منچسترسیتی نیز با 50 امتیاز در رده دوم قرار گرفته است.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

رئیس فدراسیون والیبال گفت: اگر ما می‌خواهیم در لیگ جهانی بازی کنیم باید سیستم پخش اچ دی داشته باشیم، همین! متاسفانه راه حل جایگزینی برای این مشکل وجود ندارد مگر اینکه از لیگ جهانی کنار بکشیم.
دی اسپورت: کمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال در اجلاس سالانه خود در لوزان سوئیس، وجود سیستم اچ دی و ویدئو چلنج را برای 8 تیم برتر لیگ جهانی الزامی دانست و مقرر کرد در صورتی که تیمی نتواند این تجهیزات و امکانات را برای میزبانی فراهم کند از گروه اول (8 تیم برتر) به گروه دوم (12 تیم دوم) مسابقات سال 2014 منتقل خواهد شد.

به گزارش تسنیم، ایران بعد از 3 سال تلاش در سال 2013 موفق به راهیابی به لیگ جهانی شد و پس از کسب نتایجی خوب و تاریخی در این لیگ توانست جایگاه خود را در بین تیم‌های برتر جهان به همراه ایتالیا، برزیل، لهستان، روسیه، آمریکا، بلغارستان و صربستان درگروه اول (هشت تیم برتر) تثبیت کند. مسابقات آنها از خردادماه سال آینده آغاز می‌شود.

اما در آستانه دومین حضور ایران در لیگ جهانی، مشکلی بسیار جدی و غیر والیبالی گریبان فدراسیون والیبال و تیم ملی ایران را گرفته است. با توجه به اینکه سیستم پخش تلویزیون ایران، اچ دی نیست، این نگرانی وجود دارد که تیم ملی والیبال ایران که بعد از سال‌ها تلاش در جمع تیم‌های برتر لیگ جهانی قرار گرفته، اخراج شود. البته رئیس فدراسیون والیبال مدتی قبل در مورد راهکارهای حل این مشکل پرهزینه و جدی با مسئولان شبکه سوم سیما دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار 2 موضوع مطرح شد که یکی از آنها بدهکاری صدا و سیما به فدراسیون بین المللی والیبال بابت حق بخش لیگ جهانی سال 2013 بود.

مجید زین العابدین مدیر شبکه سوم سیما علت حل نشدن این مشکل را تغییرات مدیریتی در سازمان صدا و سیما دانست و تاکید کرد: حتما این موضوع و قرارداد مربوطه بررسی خواهد شد تا این مشکل در اولین فرصت بر طرف شود.

پخش مسابقات لیگ جهانی سال 2014 با استفاده از سیستم اچ دی نیز دیگر موضوع مورد بحث در این نشست بود که مقرر شد سازمان صدا و سیما بعد از جمع‌بندی نهایی، بودجه و امکانات مورد نیاز را در قالب طرحی به هیات دولت ارائه کند تا با حمایت وزارت ورزش و جوانان این طرح در هیات دولت تصویب شود اما ارتقا سیستم پخش ایران از اس دی به اچ دی به عنوان یک پروژه پرهزینه و زیرساخت ملی، رئیس فدراسیون والیبال را به شدت نگران کرده است.

محمدرضا داورزنی در این باره اظهار داشت: سازمان صدا و سیما به من اعلام کرده که راه اندازی سیستم اچ دی بین 20 تا 30 میلیون دلار هزینه دارد. این هزینه مختص و مربوط به پخش مسابقات تیم ملی والیبال در لیگ جهانی نیست چون ما فقط 6 بازی را باید با کیفیت اچ دی ارائه کنیم. خرید و راه‌اندازی این سیستم تلویزیونی، یک سرمایه و یک تغییر و پیشرفت در صدا و سیمای ایران به حساب می‌آید.

وی ادامه داد: درخواست ما از دولت و مجلس این است که به سازمان صدا و سیما کمک کنند تا این اتفاق زودتر بیفتد. اگر ما فقط از سازمان صدا و سیما به تنهایی توقع داشته باشیم سیستم اچ دی را راه اندازی کند شاید توقع زیادی باشد و این سازمان از پس آن بر نیاید اما اگر دولت و مجلس کمک کنند، فکر می‌کنم بشود این کار را انجام داد منوط بر اینکه اراده تغییر سیستم اس دی به اچ دی به عنوان یک موضوع ملی وجود داشته باشد. دوستان ما در صدا و سیما به من گفته‌اند در تلاش هستیم تا این تغییر اتفاق بیفتد اما اگر تامین اعتبار نشود و این سیستم راه اندازی نشود، والیبال ایران با مشکل جدی روبرو می‌شود.

رئیس فدراسیون والیبال توضیح داد: این سیستم، اجاره‌ای نیست و باتوجه به اینکه یک سرمایه‌ای برای کشور به حساب می‌آید باید خریداری و نصب شود. ما از مجلس و دولت خواسته‌ایم تا یک نگاه ملی به این قضیه داشته باشند و برای خرید تجهیزات مورد نیاز به صدا و سیما کمک کنند. چون الان هم فصل بودجه بندی است، امیدواریم تا کمک لازم به صدا و سیما صورت گیرد.

داورزنی با بیان اینکه راه حل ثانویه‌ای برای حل این مشکل سراغ ندارد، تصریح کرد: اکر این اتفاق نیفتد متاسفانه باید از لیگ جهانی کنار بکشیم. اگر ا می‌خواهیم در لیگ جهانی بازی کنیم باید سیستم پخش اچ دی داشته باشیم، همین! من از رسانه‌ها می‌خواهم که دولت و مجلس را مجاب کنند تا به صدا و سیما در تامین اعتبار این پروژه ملی کمک کنند. برگزاری دیدارهای ایران در یک کشور ثانویه که دارای سیستم اچ دی است جزو گزینه‌های ما نبوده و نیست چون در شأن مملکت ما نیست. شاید این موضوع از نظر مالی برای ما سود هم داشته باشد و برخی شبکه‌ها به ما پول هم بدهند اما به هیچ وجه در شأن کشور ما نیست که لیگ جهانی ما در جای دیگری مثل ترکیه یا دبی برگزار شود.

رئیس فدراسیون والیبال در مورد شایعه بدهی فدراسیون به سازمان و صدا و سیما و اختلاف بین این 2 ارگان گفت: شایعه بدهی ما به صدا و سیما اصلا درست نیست. ما طلبی از فدراسیون جهانی والیبال داریم که این مبلغ در FIVB محفوظ است تا ما پول حق پخش تلویزیونی را به حساب آنها واریز کنیم. طلب ما مربوط به پاداش پیروزی‌های لیگ جهانی و بدهی ما مربوط به سازمان صدا و سیما برای حق پخش تلویزیونی مسابقات به فدراسیون جهانی است. این 2 موضوع کاملا متفاوت است و فدراسیون والیبال ایران مبلغی به صدا و سیما بدهکار نیست. در واقع فدراسیون جهانی طلب ما را گرو نگه داشته تا طلبش را از صدا و سیمای ایران بگیرد.:: مرتبط با: اخبار والیبال ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

میلان در نخستین تجربه سیدورف با این تیم به سختی توانست تیم ورونا را در سن سیرو از پیش رو بردارد.
دی اسپورت: هفته بیستم رقابت‌های سری A با انجام یک دیدار به پایان رسید که در آن میلان موفق شد به سختی از سد هلاس ورونا بگذرد و با گل دقایق پایانی ماریو بالوتلی آن هم از روی نقطه پنالتی سه امتیاز این دیدار به دست آورد.

در این دیدار که در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار شد جدال دو تیم در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. در حالیکه بازی با همین نتیجه در حال پایان یافتن بود داور در دقیقه 82 برای میلان یک ضربه پنالتی گرفت و ماریو بالوتلی مهاجم این تیم آن را تبدیل به گل کرد تا سه امتیاز این دیدار به اندوخته میلان اضافه شود.

در این دیدار کلارنس سیدورف برای نخستین بار در رقابت های سری A‌ برای بر روی نیمکت میلان نشست.

میلان با این پیروزی 25 امتیازی شد و در همان رده یازدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

در جدول رده‌بندی یوونتوس با 55 امتیاز صدرنشین است. تیم‌های رم و ناپولی به ترتیب با 47 و 43 امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم جای دارند.

هفته بیست و یکم رقابت های سری Aشنبه هفته آینده با انجام دو دیدار آغاز خواهد شد که در حساس‌ترین بازی لاتزیو در ورزشگاه خانگی خود از یوونتوس صدرنشین پذیرایی می‌کند.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392

اتلتیکو مادرید با تساوی مقابل سویا فرصت صدرنشینی در لالیگا را از دست داد.
دی اسپورت: هفته بیستم رقابت‌های لالیگا شب گذشته ادامه یافت و در آخرین دیدار یکشنبه شب اتلتیکو مادرید که می‌توانست با استفاده از تساوی بارسلونا مقابل لوانته با یک پیروزی صدرنشین لالیگا شود، در ویسنته کالدرون با نتیجه یک بر یک مقابل سویا متوقف شد تا هم امتیاز با کاتالان‌ها و با تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول باقی بماند.

داوید ویا در دقیقه 18 شاگردان سیمئونه را پیش انداخت؛ اما ایوان راکیتیچ در دقیقه 73 از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند تا این بازیکن در این فصل به سه تیم رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکو مادرید گل زده باشد.

آلبرتو مورنو در دقیقه 90 با دریافت کارت قرمز مستقیم از سوی داور مسابقه اخراج شد. سویا با این تساوی با 31 امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392
مدیر روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان استان تهران تاکید کرد: روابط عمومی ها باید فعال، پویا و صاحب سبك باشند.

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/shora.nazar.jpg

دی اسپورت: پیام نظر در جلسه صبح امروز(دوشنبه) شورای روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان كه با حضور مدیر كل، معاونان امور توسعه ورزش و مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان برگزار شد، با بیان اینكه اساس كار روابط عمومی استان تهران بر اساسنامه المپیك پایه ریزی شده، گفت: از ابتدای سال جاری تاكنون 10 جلسه شورای روابط عمومی برگزار شده كه همگی در جهت ارتقاء سطح روابط عمومی ها صورت گرفته است.
نظر، به اهمیت جایگاه روابط عمومی اشاره کرد و افزود: آموزش و ارتقاء سطح علمی نیروهای فعال روابط عمومی، بهبود سطح ارتباطی انجام ارزیابی دوره ای عملكرد روابط عمومی ها و نظر سنجی رسانه، همگی در جهت ارتقاء سطح كیفی روابط عمومی های استان صورت گرفته است.
وی از مدیران روابط عمومی حوزه ها و ادارات خواست در تقویت ارتباط با رسانه های گروهی اهتمام ویژه ای داشته باشند تا آنگونه كه شایسته است از ظرفیت بالای خود به بهترین شكل استفاده كنند.
وی درارتباط با جشنواره فرهنگی ورزشی فجر گفت: جهت انعكاس هر چه مطلوبتر فعالیت های این جشنواره، جلسات مشورتی با خبرگزاری ها خواهیم داشت وامیدوارم بتوانیم مانند سال گذشته توانمندهای خود را با همكاری شما عزیزان نمایان كنیم.
در پایان جلسه، از پوستر جشنواره فجر 92 رونمایی شد وابلاغ اعضای شورای روابط عمومی هیات ها و ادارات ورزشی استان تهران نیز توسط مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران اهدا گردید.
:: مرتبط با: اخبار ورزش تهران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392
مدیركل ورزش و جوانان استان تهران در شورای روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان استان تهران عنوان كرد: جشنواره فرهنگی ورزشی فجر 92 امسال باید به صورت ویژه در دستور كار روابط عمومی ها قرار گیرد.

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/shora.ravabet.jpg

دی اسپورت: در این جلسه كه با حضور مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان و شهرستان های تابعه استان تهران، صبح امروز(دوشنبه)در سالن آمفی تئاتر اداره كل برگزار شد، نژادفلاح افزود: از تك تك شما عزیزان جهت برگزاری جشنواره فجر 91 تشكر می كنم كه با وجود كمبود امكانات، جشنواره بسیار باشكوهی برگزار شد و امسال باید با تلاش و تشریك مساعی جشنواره ای به مراتب بهتر و با كیفیت بالاتری داشته باشیم كه این فقط با تلاش، همكاری و كارگروهی میسر خواهد بود.
وی با توجه به جایگاه روابط عمومی ادامه داد: روابط عمومی ها نیازمند حضور افراد متخصص و کارشناس است، لذا آموزش مستمر همكاران در روابط عمومی بسیار مهم است و باید كلاس هایی به صورت ماهانه با سرفصل های متفاوت و كارآمد در روابط عمومی ها با حضور اساتید برجسته برگزار شود، زیرا روابط عمومی واحد بسیار حساسی است كه نیازمند حضور افراد متخصص و كارشناس است و من به صورت جدی از مسئولین روابط عمومی ها حمایت می كنم. همچنین تجهیز و تامین امكانات روابط عمومی ها بسیار حائزاهمیت است و باید در دستور كار قرار گیرد.
نژادفلاح در پایان گفت: ماحصل تلاش شما عزیزان روابط عمومی در جشنواره فجر 92 باید بصورت مكتوب و در قالب بولتن جمع آوری شود و تعامل شما با رسانه ها و خبرگزاری ها باید به صورت مستمر و همیشگی صورت پذیرد و پویایی روابط عمومی ها موردی است كه مد نظر مدیران و اداره كل است.
:: مرتبط با: اخبار ورزش تهران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : دوشنبه 30 دی 1392
 

 


 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.
پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران دستبند پاور بالانس شارژر خورشیدی شارژر اختاپوسی ساعت CK با بند حصیری ویندوز 8 ( Windows 8 ) لیزر پوینتر سبز سفید کننده دندان
 
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • چاپ این صفحه
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic