به پایگاه خبری دی اسپورت (اخبار روز ورزش ایران و جهان) خوش آمدید/دی اسپورت افتخار دارد كه خبرهای روز ورزش ایران و جهان را در اختیار شما كاربران گرامی قرار می دهد.پیشنهاد و انتقاد خود را با رایانامه مدیر دی اسپورت در میان بگذارید پایگاه خبری دی اسپورت - مطالب مرداد 1392
عملكرد دی اسپورت را چطور ارزیابی می فرمایید؟
» تعداد اخبار :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران IS

تماس با ما

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: پرسپولیس نه مال دایی است، نه مال رویانیان و نه مال پروین و نه من، این تیم متعلق به همه مردم است.


دی اسپورت:یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی فردا برای ما سخت و دشوار است. پرسپولیس خیلی خوب شروع کرده و بازی‌های باکیفیتی ارائه می‌کند. ما تیم جوان و باانگیزه‌ای هستیم و امیدوارم فردا شاهد بازی خوبی از هر دو تیم باشیم و تیمی که بهتر بازی کرده و از موقعیت‌ها استفاده می‌کند بتواند برنده بازی باشد. امیدوارم کیفیت بازی در خور نام هر دو تیم باشد. تیم ما از نظر روحی - روانی آماده است و مصدوم و محرومی هم نداریم.

به گزارش فارس،گل‌محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که علی دایی از کنایه‌های او ناراحت است، گفت: نمی‌دانم از کدام تیکه‌ها و کنایه‌ها صحبت می‌کند. من و دایی دوستان قدیمی هستیم. نمی‌دانم چه موردی را گفته است؟ فقط هفته گذشته خبرنگاری از من پرسید اگر پرسپولیس را ببرید خوشحالی می‌کنید؟ من گفتم نه. او گفت اگر پرسپولیس را ببرید مشت خود را گره می‌کنید و به هوا می‌پرید؟ من گفتم نه من این کار را نمی‌کنم. من همیشه با علی (دایی) دوست بوده‌ام و برای او مخصوصا در پرسپولیس این فصل آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی ادامه داد: به عنوان یک پرسپولیسی‌ همیشه از این تیم حمایت می‌کنم. پرسپولیس نه مال من است، نه مال علی دایی، نه مال محمد رویانیان و نه مال پروین. پرسپولیس متعلق به مردم است و ما برای خوشحال کردن مردم باید همه کاری انجام دهیم. پرسپولیس در چند سال اخیر خوب نتیجه نگرفته و هواداران ما خیلی زجر کشیده‌اند. با این حال اگر از صحبت‌های من برداشت کنایه‌آمیزی شده است عذرخواهی می‌کنم. من هیچ قصد و غرضی هم در صحبت‌هایم نداشته‌ام. 22 سال است که با دایی دوست هستم و به خودم اجازه نمی‌دهم که به او تیکه بپرانم.

وی در مورد اینکه در ابتدای جدایی‌اش از پرسپولیس از پرداخت نشدن مطالباتش ناراحت بود گفت: دوران سختی را در پرسپولیس سپری کردیم مخصوصا در نیم‌فصل اول فشار زیادی به ما آمد. حداقل کار این بود که در پایان بازی‌ها با ما تسویه حساب مالی انجام شود که این کار انجام نشد و من هم یکی دو مصاحبه کردم و باشگاه پرسپولیس هم بیانیه داد. امیدوارم همه چیز به خیر و خوشی حل شود. من فقط حق خودم را می‌خواهم. بیشتر از آن چیزی نمی‌خواهم. فقط آنچه در قراردادم هست را می‌خواهم. امیدوارم این مسئله حل شود. من در دوران رویانیان سرمربی پرسپولیس شدم و از او ممنون هستم. به عنوان سرمربی و مدیریت باشگاه هیچ مشکلی با هم نداشتیم و رابطه بسیار حسنه و عاطفی ای بود. امیدوارم مشکل مطالبات من هم حل شود تا بیشتر در موردش صحبت نکنیم.

سرمربی نفت تهران در مورد انگیزه‌اش از رویارویی با پرسپولیس گفت: یکی از روزنامه‌ها تیتر زده بود کینه یحیی و خشم دایی که این تیتر برای من اس ام اس شد اما من نمی‌دانم چرا باید از دایی کینه داشته باشم. دلیلی برای این کار وجود ندارد. من 8 سال در این تیم بازی کرده‌ام و یک سال هم در آن مربیگری کرده‌ام. من خودم را مثال می‌زنم هرچه دارم از پرسپولیس است و خودم را مدیون پرسپولیس می‌دانم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در مورد اینکه نفت از پرسپولیس قوی‌تر است یا ضعیف‌تر گفت: نمی‌توان گفت قوی‌تر یا ضعیف‌تر. هر تیمی که بهتر بازی کند و تمرکز بیشتری داشته باشد می‌تواند موفق‌تر باشد. اختلاف کیفی بازیکنان در لیگ برتر ما بیشتر از 10 درصد نیست و این تفکرات مربیان است که پیروز می‌شود و بازیکنان هم در میدان باید دوندگی و جنگندگی داشته باشند تا به پیروزی برسند.

گل‌محمدی در مورد احتمال تغییر مدیرعامل باشگاه نفت با توجه به تغییر در وزارت نفت گفت: من چنین تغییری را حس نکرده‌ام. در این رابطه چیزی هم نشنیده بودم و این مسئله را از شما می‌شنوم. باشگاه نفت بودجه تعیین شده‌ای دارد و مشکلی هم در این زمینه وجود ندارد زیرا بودجه باشگاه نفت پیش از شروع فصل تعیین و مشخص شده است.

گل‌محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که با توجه به اینکه نفت هوادار زیادی ندارد چرا با بازی در ورزشگاه آزادی موافقت نکردید گفت: ما هواداران آنچنانی‌ نداریم و تمام ورزشگاه در اختیار پرسپولیس خواهد بود. خوشحالم از این بابت که حتی بحث قانون 10 درصد هم در مورد هواداران پرسپولیس مطرح نیست و فردا تمام تماشاگران پرسپولیس می‌توانند بازی را از نزدیک ببینند. ما فقط از 10 درصد حق میزبانی خود استفاده کردیم و بازی را در ورزشگاه تختی انجام خواهیم داد. از مهدی تاج و کلیه عواملی هم که باعث شدند بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود سپاسگزاری می‌کنم. این مسئله به ماهیت لیگ کمک بهتری می‌کند زیرا لیگ بازی‌های رفت و برگشت دارد هرچند بازی در ورزشگاه تختی هم برای پرسپولیس خیلی فرقی نمی‌کند و تمام سکوها متعلق به پرسپولیس است.

سرمربی نفت در مورد اینکه ملوان مقابل پرسپولیس ترسو بازی کرد و با وجود یک بازیکن بیشتر بازنده شد گفت: این قدرت پرسپولیس است که 10 نفره توانست ملوان را شکست دهد. به بازیکنانم گفته ام که مقابل پرسپولیس شجاع بازی کنند، ما ترسو بازی نمی‌کنیم. پرسپولیس اسم بزرگی دارد ولی ما هم یک تیم 11 نفره هستیم و به بازیکنانم اعتقاد کامل دارم و امیدوارم درخور نام و شان نفت بازی کنند.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال ایران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از گل محمدی به خاطر کنایه‌هایش ناراحتم البته می‌توانم بهتر از او متلک بگویم.


دی اسپورت:علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران گفت: قبل از هر چیز به خانواده مرحوم دربندی تسلیت می‌گویم. امیدوارم مسئولان عوامل این فاجعه را شناسایی کنند. سالگرد زلزله ورزقان را هم تسلیت می‌گویم و امیدوارم کمک‌های مردم همیشه ادامه داشته باشد تا بتوانیم کشور خوبی بسازیم.

به نقل از فارس،وی در مورد عملکرد بازیکنان جوان پرسپولیس گفت: من با این بازیکنان زندگی می‌کنم و بهتر از هر کسی می‌دانم که کدام نفرات بهتر هستند. هر فردی بهتر است در حیطه کار خودش عمل کند. بازیکنان جوان را آرام آرام به تیم اضافه کردیم و دنبال این هستیم که پرسپولیس نتیجه هم بگیرد. بازیکنان پرسپولیس از نظر روحی، روانی و جسمانی باید آماده باشند. بقیه بازیکنان جوان پرسپولیس هم در ابتدای راه هستند و باید بیشتر تلاش کنند تا پرسپولیس بهتر از این بازی کند.

وی در مورد دیدار پرسپولیس و نفت در ورزشگاه تختی گفت: این حق طبیعی نفت است که در هر زمینی که مشخص می‌کند بازی کنیم. همیشه گفته‌ام در لیگ ما شرایط برای تیم‌ها باید یکسان باشد و میزبان‌ها بتوانند از حق خود استفاده کنند. ما اگر بخواهیم در بالای جدول بمانیم باید به نحو احسن تلاش کنیم. نفت تیم خوبی است و در جدول هم بالاتر از ما قرار دارد. اگر این تیم را ببریم بالاتر از نفت قرار می‌گیریم و به صدر جدول نزدیک می‌شویم. نفت کادر مدیریتی و بازیکنان خوبی دارد و نتایج این تیم هم نشان می‌دهد که تیم خوبی است. ما مثل همیشه برای سه امتیاز به میدان می‌رویم و می‌خواهیم در این بازی 6 امتیازی هر 6 امتیاز را بگیریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد شکست مقابل سایپا و افت این تیم گفت: در فوتبال با آدم‌ها سر و کار داریم و به همین دلیل گاهی اوقات فراز و نشیب وجود دارد. بخصوص اینکه در فوتبال ما از امکانات حرفه‌ای دور هستیم هرچند اسم لیگ ما حرفه‌ای است. سایپا با یک شوت به ما گل زد و شاید مدت‌زمانی طول بکشد تا دوباره شاهد چنین گلی در فوتبال باشیم. ما تنها یک گل خورده‌ایم و در کارهای دفاعی روند خوبی داشته‌ایم. در همان بازی هم در نیمه دوم ما چند موقعیت خوب داشتیم که اگر آنها گل می‌شد اکنون چنین حرف‌هایی گفته نمی‌شد. فوتبال فراز و نشیب دارد اما ما باید با تمرین این نوسانات را به حداقل برسانیم.

وی در مورد مصدومان و محرومان پرسپولیس گفت: مهرداد کفشگری محروم است و سه چهار بازیکن محروم هم داریم که همه از بازیکنان کلیدی ما هستند، پیام صادقیان، سید‌جلال حسینی و یکی دو بازیکن دیگر ما مصدوم هستند که متاسفانه شاید به بازی فردا نرسند. امروز آخرین تمرین ماست و باید ببینیم پزشکان مجوز استفاده از کدام بازیکنان را به ما می‌دهند. رضا حقیقی هم مصدوم است.

دایی در مورد عملکرد خوب خط دفاعی پرسپولیس گفت: ما در دفاع خوب عمل کردیم و این حاصل تلاش کل تیم است. همانطور که وقتی گل می‌زنیم کل تیم گل می‌زند. ما در دفاع خوب عمل کردیم و باید در بخش هجومی هم آنطور که دلخواه هواداران و خود من است بازی کنیم و به شرایط دلخواه برسیم.

دایی در مورد تعطیلی لیگ در 17 شهریور گفت: این برنامه‌ای است که لیگ ریخته و ما تابع برنامه‌ریزی لیگ هستیم و برنامه خوبی ترتیب می‌دهیم تا در زمان تعطیلات از آن استفاده کنند. این شرایط برای همه تیم‌هاست و ما کار دیگری نمی‌توانیم انجام دهیم جز اینکه این شرایط را قبول کنیم.

وی در مورد حضور سه بازیکن جوان پرسپولیس در باشگاه پرتغالی گفت: اگر خود آنها راضی باشند و بروند خوب است ما دوست داریم آنها محیط حرفه‌ای را تجربه کنند و این مسئله می‌تواند به آنها کمک کند و امیدوارم بتوانند در لیگ یک پرتغال بازی کنند.

سرمربی پرسپولیس در مورد رویارویی با یحیی گل‌محمدی گفت: این مسئله تاثیری در کار ما ندارد. من و گل‌محمدی از دوران بازیگری تا امروز دوستان خوبی با همدیگر بوده‌ایم. البته من از گل‌محمدی ناراحتم به خاطر تیکه‌هایی که می‌اندازد. متاسفانه او اوایل در مورد پرسپولیس حرف زد و چند بار هم تیکه انداخت. اگر قرار بر تیکه انداختن باشد همه می‌دانند که من می‌توانم بهترین تیکه‌ها را بیندازم اما بازی فردا مطمئنا دور از حاشیه خواهد بود و این حرفها بر دوستی سالیان زیاد من و گل‌محمدی اثر نمی‌گذارد.

دایی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر دریافت جایزه سال و اینکه این جایزه از طرف چه کسی به او اهدا شده است، گفت: موسسه سفیران صلح این جایزه را داده‌اند که این موسسه در چند بخش کار می‌کند. در مهمترین بخش‌ها با ایدز، اعتیاد، فقر همکاری می‌کند و با خیلی از افراد هم همکاری دارد. مطمئنا وجود این موسسه و چنین موسساتی به آرامش و پاکسازی جامعه کمک می‌کند. صلح دیگر معنای مخالف جنگ را ندارد بلکه تمام کارهایی که باعث آرامش جامعه می‌شود معنای صلح را دارد. این موسسه هم که یک موسسه بین‌المللی است همین کار را می‌کند و خیلی از بزرگان کشور هم به این همایش آمده بودند و به آن پیام داده بودند. من هم با این موسسه همکاری می‌کنم و به عنوان یک شهروند وظیفه‌ام را انجام می‌دهم تا هر کاری که از دستم بر بیاید برای کمتر شدن معضلات جامعه انجام دهم و با این موسسات همکاری می‌کنم.

وی در مورد وضعیت محمد‌رضا خلعتبری و اینکه گفته می‌شود او پرسپولیسی‌ شده است، گفت: من این مسئله را از شما می‌شنوم. من به عنوان سرمربی باشگاه تاکنون چنین چیزی را نشنیده‌ام. هر زمانی که مدیرعامل باشگاه به من بگوید که مشکل او حل شده است من آن را باور می‌کنم. این مسائل را مطبوعات درست می‌کنند و یک هفته، 10 روز به آن می‌پردازند. یک روز می‌گویند خلعتبری می‌آید و یک روز هم می‌گویند خلعتبری نمی‌آید. ما به وجود خلعتبری نیاز داریم اما تا زمانی که این مسئله قطعی نشده است و به پرسپولیس نیامده است نمی توان در موردش صحبت کرد.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال ایران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان تیم ایران با فقط یک مدال طلا به کار خود پایان داد.


دی اسپورت:به نقل از فدراسیون کشتی، در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان که روزهای 29 و 30 مرداد ماه با حضور کشتی‌گیرانی از 41 کشور دنیا در شهر زرنیانین صربستان برگزار شد، تیم ایران با کسب یک مدال طلا با عنوان هشتمی به کار خود پایان داد.

* رده‌بندی انفرادی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

42 کیلو: 1- ایمین سافرشایف (اوکراین) 2- نوربیک ماکسات بیکوف (قرقیزستان) 3- اسلاویک گالستیان(ارمنستان) و کید اولواس(آمریکا) و ... 8- پویا ناصرپور (ایران)

46 کیلو: 1- محمد سلطانی منفرد (ایران) 2- ولادیسلاو میلنیکوف (روسیه) 3- جاووخیر میراکومیدوف (ازبکستان) و کانان کافاروف (آذربایجان)

50 کیلو: 1- میکاییل رحمان‌اف (آذربایجان) 2- آرتور پولوتایف (اوکراین) 3- نوژوپبک توپچوبایف (قرقیزستان) و کامران‌الدین زین‌الدینوف (ازبکستان)و ... 15- میثم دلخانی (ایران)

54 کیلو: 1- کازویا کویاناجی (ژاپن) 2- کریل گورشنین (روسیه) 3- هورتی میکلوس (صربستان) و ماکسیم یوتوشنکو (اوکراین) 5- محمد مراد الیاسی (ایران)

58 کیلو: 1- اتین کینسینگر (آلمان) 2- پاولو مولنار (اوکراین) 3- اریک توربا (مجارستان) و لوانی کاوجارادزه (گرجستان 9- حسین اسدی (ایران)

63 کیلو: 1- عظمت تاخویف (روسیه) 2- پائولیوس گالکیناس (لیتوانی) 3- اولادزمیر سایکوف (بلاروس) و امیران کوریان (ارمنستان) و ... 13- محمود حبیبی (ایران)

69 کیلو: 1- آنان ساساکی (ژاپن) 2- سیرکان آکویون (ترکیه) 3- جان چاویز (آمریکا) و تمیرلان شادوکایف(قزاقستان) و ... 20- کیوان رضایی (ایران)

76 کیلو: 1- اسلام عباس‌اف (آذربایجان) 2- برتالان پاپ (مجارستان) 3- علی سنگیز (ترکیه) و میربیک آدی گینوف (روسیه) و...19- مهدی ابراهیمی (ایران)

85 کیلو: 1- سوسلان فانزایف (آذربایجان) 2- محمد بی کاک (ترکیه) 3- ولادمیر شاولوخاشویلی (روسیه) و دنیسلاو زلاتیف (بلغارستان)و ... 5- محمد بیرانوند (ایران)

100 کیلو: 1- داوید پاتاریدزه (گرجستان) 2- بوبان زیوانوویچ (صربستان) 3- بک سلطان محموداف (قرقیزستان) و یوگنی گنچیف (بلغارستان) و ... 13- امیرحسین حسینی (ایران)

*‌ رده‌بندی تیمی: (برحسب امتیاز)

1- روسیه 62 امتیاز

2- آذربایجان 53 امتیاز

3- قرقیزستان 41 امتیاز

4- اوکراین 40 امتیاز

5- گرجستان 38 امتیاز

6- ترکیه 30 امتیاز

7- بلاروس 30 امتیاز

8- ایران 27 امتیاز

9- مجارستان 27 امتیاز

10- ارمنستان 25 امتیاز

11- قزاقستان 25 امتیاز

12- ژاپن 23 امتیاز

13- بلغارستان 20 امتیاز

14- آمریکا 20 امتیاز

15- ازبکستان 19 امتیاز

رده‌بندی تیمی: (برحسب مدال)

1- آذربایجان: 3 طلا و یک برنز

2- ژاپن: 2 طلا

3- روسیه: یک طلا، 2 نقره و 2 برنز

4- اوکراین: یک طلا و 2 نقره

5- گرجستان: یک طلا و یک برنز

6- ایران و آلمان: یک طلا

تیم کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در دوره گذشته رقابت‌ها در سال 2012 در باکو پایتخت آذربایجان با کسب 2 مدال نقره و یک برنز به مقام هشتم دنیا رسیده بود و در مسابقات صربستان نیز با یک طلا، هشتم شد.
:: مرتبط با: اخبار كشتی ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

در ادامه بازی‌های آسیایی نوجوانان، طیبی و اسماعیلی در پرتاب دیسک عنوان‌های چهارم و پنجم را به خود اختصاص دادند.


دی اسپورت:بازی‌های آسیایی نوجوانان در رشته دوومیدانی و در ماده پرتاب دیسک پیگیری شد که در نهایت پرتابگرانی از چین و ژاپن عنوان‌های اول و دوم را به خود ا ختصاص دادند.

به گزارش ایسنا،در این ماده محمدرضا طیبی از 6 پرتاب خود دو خطا داشت که با رکورد 45 متر و 83 سانتی‌متر در رتبه چهارم ایستاد. طیبی با این پرتاب رکورد شخصی خود را هم بهبود بخشید.

امین اسماعیلی‌زاده مقدم هم دیگر نماینده ایران در این ماده بود که او هم از 6 پرتاب خود سه خطا داشت و با رکورد 45 متر و 37 سانتی‌متر در جایگاه چهارم ایستاد.

با مشخص شدن برترین‌های این ماده، پرونده‌ دوومیدانی‌کاران ایران در این رقابت‌ها بسته شد. ایران توانست سه نقره و یک برنز را در رشته دوومیدانی به خود اختصاص دهد.

:: مرتبط با: سایر اخبار ورزشی ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین روز رقابت‌های جهانی ترکیه با نتیجه 3 بر 1 مقابل استونی به پیروزی رسید.


دی اسپورت:تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین روز رقابت‌های جهانی ترکیه برابر استونی به میدان رفت.

به گزارش ایسنا،ملی‌پوشان جوان ایران در حالی که تا اواسط ست نخست برتری خود را مقابل استونی حفظ کرده بودند، در دقایق پایانی این ست دچار اشتباهات فردی شدند و در نهایت با نتیجه 25 – 22 شکست خوردند.

شاگردان فرهاد نفرزاده که نمی‌خواستند مقابل تیم نه چندان قدرتمند استونی امتیاز بدهند، در ادامه به بازی برگشتند و با ارائه یک نمایش خیره کننده و چشمگیر، ست‌های دوم و سوم را به ترتیب با امتیاز 25 – 11 و 25 – 17 به سود خود تمام کردند.

کاپیتان جواد حسین‌آبادی و میلاد عبادی‌پور در این بازی نمایش فوق‌العاده‌ای داشتند و با آبشارهای مهار نشدنی خود بارها سد دفاعی حریف را شکستند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران مقابل استونی با ترکیب میلاد عبادی‌پور، حمید حمودی، محمد فلاح، ابوالفضل قلی‌پور (لیبرو)، جواد حسین‌آبادی، آرش تقوی و علی محمد فتحعلی بازی را آغاز کرد و در ادامه مصطفی باقری، جواد معنوی نژاد و قاسم کارخانه نیز به بازی رفتند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران با لباس‌های سرخ رنگ مقابل تیم یکدست آبی‌پوش استونی به میدان رفت.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در نهایت مقابل استونی با نتیجه 3 بر یک و امتیازهای 25 – 22 ، 11 – 25 ، 17 – 25 و 25 بر 22 پیروز شد.

ملی‌پوشان جوان ایران در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها با تیم‌های آرژانتین، ژاپن، مکزیک و استونی هم‌گروه هستند.

والیبالیست‌های جوان ایران در ادامه مسابقات جهانی فردا از ساعت 17 به وقت محلی باید به مصاف تیم ملی آرژانتین بروند.

:: مرتبط با: اخبار والیبال ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

در جلسه هماهنگی بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت، مهدی تاج از اینکه سرخپوشان برای حضور در ورزشگاه تختی با سازمان لیگ همکاری کردند، از آنها تقدیر و تشکر کرد.


دی اسپورت:تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر، فردا در ورزشگاه تختی به مصاف نفت تهران خواهد رفت. از همین رو جلسه هماهنگی این بازی ظهر امروز با حضور مهدی تاج برگزار شد.

به گزارش فارس،در این جلسه مقرر گردید که پرسپولیس در بازی فردا یک دست قرمز‌پوش و نفتی‌ها زرد‌پوش باشند.

* قبل از بازی فردا قرار است به مناسبت هفته پزشک از چند پزشک باسابقه کشورمان قدردانی شود.

* با وجودی که در روزهای گذشته اعلام شده بود بازی فردا ساعت 19 و 30 دقیقه برگزار خواهد شد اما باز هم این زمان تغییر کرد و اعلام شد که بازی پرسپولیس و نفت ساعت 19 و 10 دقیقه در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.

* در جلسه امروز همچنین تاج از باشگاه پرسپولیس بابت اینکه برای بازی در ورزشگاه تختی با سازمان لیگ همکاری کردند تقدیر و تشکر کرد.

* یکی از نکات تمرین امروز بحث در خصوص گنجایش ورزشگاه تختی بود. قبلا اعلام شده بود که ورزشگاه تختی آماده حضور 30 هزار هوادار است اما در جلسه امروز اعلام شد که این ورزشگاه تنها 22 هزار هوادار گنجایش دارد و به همین دلیل موجب تعجب اعضا شده بود. البته پرسپولیسی‌ها برای حضور در ورزشگاه باوجودیکه میهمان هستند هیچ مشکلی ندارند.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال ایران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران از فروش حداکثر 22 هزار بلیت در بازی فردا با پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران خبر داد.


دی اسپورت:رحیم ایرانیان پس از حضور در جلسه هماهنگی دیدار پرسپولیس و نفت تهران در جمع خبرنگاران گفت: باشگاه نفت تهران تماشاگر زیادی ندارد و کل ورزشگاه تختی در اختیار پرسپولیس است. ما حداکثر 30، 40 تماشاگر داریم که در گوشه‌ای از ورزشگاه می‌نشینند اما تمام ورزشگاه در اختیار تماشاگران پرسپولیس خواهد بود. ما برای این تیم، هوادارانش و علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس احترام زیادی قائل هستیم.

به گزارش فارس،وی در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس خواهان فروخته شدن 30 هزار بلیت در بازی فرداست گفت: سازمان لیگ بلیت فروشی فردا را به عهده دارد و باشگاه نفت یک قطعه بلیت هم نمی‌فروشد.

فردا حداکثر 22 هزار بلیت در ورزشگاه تختی تهران فروخته خواهد شد.

دیدار پرسپولیس و نفت تهران به میزبانی نفت پس از هفته ششم لیگ برتر در ورزشگاه تختی تهران و در ساعت 19:30 دقیقه برگزار می‌شود.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال ایران ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

تکواندوکار وزن 62- کیلوی پسران ایران در بازی‌های آسیایی به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.


دی اسپورت:در ادامه بازی‌های آسیایی نوجوانان که به میزبانی نانجینگ در حال برگزاری است، در تکواندوی پسران در وزن 62- کیلو، ابوالفضل یعقوبی در ابتدا به مصاف هالکا رنه‌آبو از لیبی رفت و با نتیجه 25 بر 2 به برتری رسید.

به گزارش فارس،این تکواندوکار ایران با برتری مقابل حریفش به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد که وی باید در این دور مقابل تکواندوکار اردن مبارزه کند که این مبارزه ساعت 16:30 به وقت محلی برگزار می‌شود.

روز گذشته در تکواندوی دختران کیمیا جهانی در اولین مبارزه مقابل نماینده تایلند نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
:: مرتبط با: اخبار تكواندو ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

سرمربی پرتغالی چلسی اعتراف کرد که تیمش برای جذب مهاجم منچستر یونایتد برنامه دارد.


دی اسپورت:ژوزه مورینیو پس از پیروزی مقابل استون ویلا در هفته دوم لیگ برتر انگلیس با تأیید خوش‌شانسی تیمش در این دیدار بر تلاش برای جذب وین رونی تأکید کرد.

به گزارش فارس،وی در این باره اظهار داشت: برنامه‌هایی برای رونی داریم اما باید اخلاق را رعایت کنیم و نباید پیش از بازی هفته آینده مقابل آنها با ارائه پیشنهادی به وی در کار منچستر دخالت کنیم. کادر باشگاه با من در این باره موافق هستند.

سرمربی پرتغالی ادامه داد: فوتبال انگلیس همین است و به دلایلی دنیا این لیگ را بیشتر از لیگ بقیه کشورها دوست دارد. شاید یکی از دلایل جنگندگی واقعی در آن باشد. یک دیگر از مسائل درگیری‌های دو به دویی است که به شیوه خاصی کنترل می‌شوند و من فکر می‌کنم داور کارش را خوب انجام داد. از دقیقه اول تا دقیقه 95 یک مبارزه واقعی وجود داشت؛ یک نبرد فوتبالی میان بنتک و ایوانوویچ.

وی خاطرنشان کرد: تساوی نتیجه ناعادلانه‌ای نبود. آنها خیلی جنگیدند و مشکلات زیادی برای ما ایجاد کردند.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

قادر میزبانی رکابزن تیم پتروشیمی تبریز، قهرمان مرحله چهارم تور دوچرخه سواری برنئو مالزی شد.


دی اسپورت:به گزارش ایسنا، در مرحله چهارم تور دوچرخه سواری برنئو مالزی رکابزنان 20 تیم از کشورهای آذربایجان، ایران، مالزی، استرالیا، فیلیپین، ایرلند، ازبکستان، قزاقستان، بحرین ، اندونزی، سنگاپور و برونئی در مسیری به مسافت 147.1 کیلومتر به رقابت پرداختند که در پایان این مرحله قادر میزبانی رکابزن تیم پتروشیمی تبریز موفق شد در جایگاه نخست رده بندی تیمی قرار بگیرد و پیراهن طلایی مجموع چهار مرحله را نیز بر تن کند.

*رده بندی انفرادی رکابزنان در مرحله سوم:

1-قادر میزبانی از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 4 ساعت و 31 دقیقه و 38 ثانیه

2-میر صمد پورسیدی از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 4 ساعت و 31 دقیقه و 43 ثانیه

3-جوزف کوپر از تیم جنسیس سالمون استرالیا با زمان 4 ساعت و 38 دقیقه و 12 ثانیه

*رده بندی رکابزنان تیم پتروشیمی تبریز در مرحله چهارم:

حسین عسگری در رده پنجم

علیرضا اصغرزاده در رده سیزدهم

مهدی سهرابی در رده شصت و پنجم

حسین ناطقی در رده هفتاد و ششم

*رده بندی تیمی مرحله چهارم:

1-پتروشیمی تبریز با زمان 13 ساعت و 45 دقیقه و 10 ثانیه

2-جنسیس سالمون استرالیا با زمان 14 ساعت و 35 ثانیه

3-سی.سی.ان برونئی با زمان 14 ساعت و 18 دقیقه و 11ثانیه

*رده بندی انفرادی رکابزنان در مجموع چهار مرحله:

1-قادر میزبانی از پتروشیمی تبریز با زمان 15 ساعت و 16 دقیقه و 19 ثانیه

2-میرصمد پورسیدی ازپتروشیمی تبریز با زمان 15 ساعت و 16 دقیقه و 24 ثانیه

3-جوزف کوپر از جنسیس سالمون استرالیا با زمان 15 ساعت و 22 دقیقه و 53 ثانیه

*رده بندی رکابزنان پتروشیمی تبریز در مجموع چهار مرحله:

حسین عسگری در رده پنجم

علیرضا اصغرزاده در رده سیزدهم

مهدی سهرابی در رده شصت و یکم

حسین ناطقی در رده شصت و دوم

*رده بندی تیمی مجموع چهار مرحله:

1-پتروشیمی تبریز با زمان 45 ساعت و 59 دقیقه و 9 ثانیه

2-جنسیس سالمون استرالیا با زمان 46 ساعت و 14 دقیقه و 38 ثانیه

3-سی.سی.ان برونئی با زمان 46 ساعت و 32 دقیقه و 14 ثانیه

:: مرتبط با: سایر اخبار ورزشی ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

با توجه به انجام نشدن انتقال کیسوکه هوندا به سن سیرو، میلان قصد دارد وضعیت لاندون دوناوان و کریستین اریکسن ستاره ی آژاکس را بررسی کند.


دی اسپورت:روسونری با هوندا بر سر انتقالش به سن سیرو در ژانویه به عنوان یار آزاد به توافق رسیده، اما زسکا مسکو اجازه نمی دهد این بازیکن در تابستان به تیم ایتالیایی ملحق شود.

به گزارش ac-milan.ir ، برخی منابع خبری در امریکا ادعا می کنند که این باعث شده که میلان وضعیت دوناوان ستاره ال ای گلکسی را بررسی کند.

این برای وینگر باتجربه بازگشتی به اروپا خواهد بود، زیرا او سابقه حضور در بایر لورکوزن، بایرن مونیخ و اورتون را هم دارد.

میلان رابطه ی خوبی با ال ای گلکسی دارد، و آنها در فصول اخیر بر سر انتقال موقتی دیوید بکهام به ایتلایا به توافق رسیده بودند.

یک گزینه ی دیگر هم اریکسن ستاره ی دانمارکی آژاکس است، و برخی منابع خبری در هلند ادعا می کنند روسونری برای او پیشنهادی 10 میلیون یورویی آماده کرده است.

لیورپول و آرسنال هم این ستاره ی 21 ساله را زیر نظر دارند.

البته این مسئله را هم باید در نظر گرفت که میلان تنها در صورت صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان قادر به تقویت ترکیبش خواهد بود.

شاگردان مکس آلگری در دور رفت مرحله پلی آف لیگ قهرمانان مقابل PSV به تساوی 1-1 دست پیدا کردند.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

احتمال باشگاه استقلال به علت پرتاب بطری از سوی هوادارانش با جریمه نقدی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شود.


 دی اسپورت:یکی از نمایندگان AFC در خصوص اتفاقاتی که در دیدار تیم‌های استقلال و بوریرام رخ داد اظهار داشت: هواداران استقلال پرتاب بطری را بار دیگر تکرار کردند آنها در دیدار مقابل الهلال توبیخ شدند اما بار دیگر این موضوع را تکرار کردند و به همین دلیل احتمال جریمه نقدی آنها وجود دارد.

به گزارش فارس، وی با اشاره به صحبت‌های مکرر امیر قلعه‌نویی و علی فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: مدیرعامل باشگاه استقلال در جاهای مکرر و زیر جایگاه مصاحبه کرده و همچنین قلعه‌نویی نیز پس از پایان کنفرانس در جایگاه‌های مختلف صحبت کرده که این امر نیز احتمال دارد استقلال را با جریمه نقدی روبرو کند.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال آسیا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان به عنوانی بهتر از هشتمی نرسید.


 دی اسپورت:در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان که از سه شنبه به میزبانی صربستان آغاز شده بود محمد سلطانی منفرد با غلبه بر حریف روس در فینال مدال طلای وزن 46 کیلو را بر گردن آویخت.

به گزارش فارس، محمد بیرانوند هم با شکست در دیدار رده بندی وزن 85 کیلوگرم به عنوان پنجم رسید. محمد مراد الیاسی در 54 کیلو پنجم شد. پویا ناصرپور در 42 کیلو هشتم شد و حسین اسدی در 58 کیلوگرم به عنوان نهم رسید.

سایر فرنگی کاران کشورمان هم حتی در بین 10 کشتی‌گیر برتر وزن خود قرار نگرفتند.

در پایان مسابقات هم روسیه با 62 امتیاز قهرمان شد؛ تیم های آذربایجان و قرقیزستان هم به ترتیب با 53 و 41 امتیاز دوم و سوم شدند. تیم‌های اوکراین، گرجستان، ترکیه و بلاروس هم چهارم تا هفتم شدند و بالاتر از ایران قرار گرفتند. تیم ایران هم با 27 امتیاز به عنوانی بهتر از هشتمی نرسید. مجارستان با 27 و ارمنستان با 25 امتیاز نهم و دهم شدند.
:: مرتبط با: اخبار كشتی ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

دور رفت از بازی‌های پلی‌آف مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی قاطعانه توپچی‌های لندن در خاک ترکیه و توقف تیم چهارم فصل گذشته بوندس‌لیگا در خانه به پایان رسید.


دی اسپورت:در ادامه دیدارهای دور رفت از مرحله پلی‌آف مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (چهارشنبه) 5 دیدار برگزار شد که در مهم‌ترین آنها آرسنال انگلیس با نتیجه 3 بر صفر در خانه فنرباغچه ترکیه به برتری دست پیدا کرد. در این بازی کایرن گیبس در دقیقه 51 گل نخست را به ثمر رساند، آرون رمزی در دقیقه 64 اختلاف را به 2 گل افزایش داد و در نهایت اولیویه ژیرو در دقیقه 77 از روی نقطه پنالتی گل سوم را برای توپچی‌ها زد.

به گزارش تسنیم،در دیگر بازی شب گذشته شالکه، تیم چهارم فصل گذشته لیگ دسته اول آلمان در خانه خود برابر پائوک تسالونیکی، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال یونان با تساوی یک بر یک متوقف شد. جفرسون فارفان در دقیقه 32 گل شالکه را به ثمر رساند و برای پائوک نیز میروسلاو استوچ در دقیقه 73 گلزنی کرد.

در پرگل‌ترین بازی دیشب هم تیم بازل سوئیس در خانه لودوگورتس رازگراد، قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول بلغارستان به برتری 4 بر 2 دست پیدا کرد که در این دیدار مارسلو ناسیمینتو (23) و ایوان استویانوف (50) برای نماینده بلغارستان گلزنی کردند و برای بازل نیز محمد صالح (12 و 59)، جووانی سیو (64) و فابیان شار (84) گل زدند.

- نتایج سایر بازی‌ها هم به شرح زیر است:

دینامو زاگرب کرواسی صفر - استرا وین اتریش 2

استوا بخارست رومانی یک - لژیا ورشو لهستان یک

بازی‌های دور برگشت پلی‌آف روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده برگزار می‌شود تا تکلیف 10 تیم راه یافته به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مشخص شود.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

بارسلونا در دور رفت رقابت‌های سوپر جام اسپانیا با گل نیمار به یک تساوی خارج از خانه مقابل اتلتیکو مادرید دست یافت.


دی اسپورت:دور رفت رقابت‌های سوپرجام اسپانیا شب گذشته میان بارسلونا و اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش فارس،گل دقیقه 66 نیمار با ضربه سر که اولین گل وی پس از پیوستن به کاتالان‌ها است، گل اول بازی توسط داوید ویا برای تیم میزبان را خنثی کرد.

ویا نیز در این بازی اولین گل خود را برای باشگاه جدید و در مقابل باشگاه سابقش به ثمر رساند. دور برگشت این مسابقه چهارشنبه آینده در ورزشگاه نیوکمپ برگزار خواهد شد.

حضور لیونل مسی در بازی برگشت به شرایط بدنی وی بستگی خواهد داشت. ستاره آرژانتینی در نیمه بازی به دلیل مصدومیت همسترینگ تعویض شد.

داوید ویا در این مسابقه موفق شد در اولین شانس واقعی بازی با یک ضربه تمام کننده زیبا در دقیقه 12 اتلتیکو مادرید را پیش بیاندازد. یک ضدحمله به پاسکاری هوشمندانه داوید ویا به آردا توران و بازگشت توپ به خودش و در نهایت به اولین گل بازی منجر شد.

بارسا مثل همیشه مالکیت توپ را در اختیار داشت اما برای خلق موقعیت گل و پشت سر گذاشتن دفاع بسیار خوب اتلتیکو تقلای زیادی کرد. تعویض مسی در نیمه و آمدن فابرگاس به جای او کار را برای بارسلونا سخت‌تر کرد.

نیمار که در دقیقه 59 به زمین مسابقه آمد توانست روی پاس دنی آلوس با یک ضربه سر توپ را درون دروازه اتلتیکو مادرید قرار دهد و بازی را در دقیقه 66 به تساوی بکشاند.

:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

آبی‌پوشان لندن بازی خارج از برنامه خود در هفته سوم لیگ برتر انگلیس را با پیروزی نه چندان مقتدرانه برابر استون‌ویلا پشت سر گذاشتند.


دی اسپورت:تیم چلسی چهارشنبه شب در بازی هفته سوم خود در لیگ برتر انگلیس که به خاطر حضور این تیم در دیدار سوپرجام اروپا برابر بایرن مونیخ، زودتر از موعد برگزار شد، در ورزشگاه استمفوردبریج با نتیجه 2 بر یک برابر استون‌ویلا به پیروزی دست پیدا کرد.

به گزارش تسنیم،گل نخست این بازی در دقیقه 6 به ثمر رسید زمانی که آنتونیو لونا، دفاع چپ استون‌ویلا به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و شاگردان ژوزه مورینیو را پیش انداخت. کریستین بنتکه، مهاجم استون‌ویلا در آخرین دقیقه از نیمه نخست کار را به تساوی کشاند اما گل دقیقه 73 برانیسلاو ایوانوویچ پیروزی را از آن آبی‌پوشان لندن کرد. این دومین برد چلسی در فصل جدید لیگ برتر انگلیس و دومین پیروزی رسمی آقای خاص پس از بازگشت به نیمکت چلسی است.

جدال شاگردان آقای خاص به عنوان قهرمان لیگ اروپای فصل گذشته با بایرن مونیخ، قهرمان لیگ قهرمانان فصل گذشته، جمعه هفته آینده در ادن آره‌نای جمهوری چک (خانه تیم اسلاویا پراگ) برگزار خواهد شد.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

تیم فوتبال استقلال برابر بوریرام تایلند به پیروزی رسید تا برای رسیدن به جمع چهار تیم آسیا به یک مساوی نیاز داشته باشد.


دی اسپورت: در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال از ساعت 20 و 15 دقیقه در ورزشگاه آزادی و در حضور 95 هزار و 300 نفر به مصاف تیم بوریرام تایلند رفت که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

عبدالرحمان عبدو داور قطری قضاوت به سوچای نوتنوم، سوخا و سریسای از بوریرام کارت زرد نشان داد.

به گزارش فارس، خسرو حیدری در دقیقه 2 مسابقه دروازه بوریرام تایلند را روی یک سانتر ارسالی باز کرد تا هواداران استقلال برای دیدن گل آسیایی تیم محبوب‌شان خیلی انتظار نکشند.

همین گل سریع باعث شد آبی‌پوشان در این دیدار تلاش کرده تا حساب شده بازی کنند و بیشتر بازی را کنترل کردند تا با یک پیروزی به تایلند بروند. البته برد یک بر صفر خیلی پیروزی اطمینان بخشی نیست با این حال استقلال برای رسیدن به جمع چهار تیم آسیا 90 دقیقه دیگر باید بازی کند. آبی‌پوشان با یک مساوی می‌تواند به نیمه نهایی برسد.

فرهاد مجیدی در دقیقه 11 در محوطه جریمه صاحب موقعیت گلزنی شد که ضربه او از بالای دروازه بوریرام بیرون رفت.

استقلال از دقیقه 25 بازی کمی عقب کشید و تیم تایلندی چند حمله بر روی دروازه انجام داد.

در دقیقه 53  به دلیل پرتاب اشیا از سوی تماشاگران چند لحظه‌ای داور بازی را متوقف کرد.

استقلال در صورت پیروزی در دو دیدار رفت و برگشت در این بازی در  مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده سئول کره جنوبی و الاهلی عربستان می‌رود.

آبی پوشان در روز 27 شهریور در بانکوک دیدار برگشت را مقابل بوریرام انجام می‌دهند.

ترکیب استقلال:

سید مهدی رحمتی،پژمان منتظری، امیر حسین صادقی،هاشم بیک زاده( از دقیقه 55فردین عابدینی)،حنیف عمران زاده،جی لویید ساموئل، جواد نکونام، سیاوش اکبرپور( از دقیقه 88 محمد مهدی نظری)، خسرو حیدری،فرهاد مجیدی( از دقیقه 63 آرش برهانی) و محمد قاضی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب بوریرام:

سیوارک تدوسانگنون، پراتوم چاتانگ، چارلی یانیک، اوسمار باربا، تانساک سریسای( از دقیقه 68 آناوین جوجین)، سوچاو نوتنام،جیروات ماخاروم، چتیپات تانکلانگ، ادیدساک کرایسون، سوری سوخا و بروکال

سرمربی: گوران درولیچ

:: مرتبط با: اخبار فوتبال آسیا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

دور رفت مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا روز سه‌شنبه پیگیری شد.


دی اسپورت:در دیدارهای برگزار شده آیندهوون هلند در زمین خود موفق شد میلان ایتالیا را با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف کند. الشعراوی در دقیقه 15 گل میلان را به ثمر رساند و ماتاوز در دقیقه 60 بازی را به تساوی کشاند.

در شهر پورتو پرتغال نیز زنیت سن پترزبورگ روسیه موفق شد میزبان خود پاکوش فریرا پرتغال را با نتیجه چهار بر یک شکست دهد. شیروکوف (27، 60 و 90) سه گل از چهار گل تیمش را به ثمر رساند و دگره در دقیقه 85 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. آندره لئائو تنها گل تیم پرتغالی را به ثمر رساند.

ویکتوریا پلژن جمهوری چک نیز میهمان خود ماریبور اسلوونی را با نتیجه سه بر یک شکست داد.

لیون فرانسه نیز در زمین خود با دو گل مغلوب رئال سوسیه‌داد اسپانیا شد.

شاختار قزاقستان نیز پیشتر با دو گل از سد سلتیک اسکاتلند گذشته بود.

در ادامه این رقابت‌ها روز چهارشنبه این دیدارها برگزار خواهد شد:

شالکه آلمان - متالیست خارکیف اوکراین

لودوگورتس بلغارستان - بازل سوئیس

استه وا بخارست رومانی - لژیا ورشو لهستان

دیناموزاگرب کرواسی - آستریاوین اتریش

فنرباغچه ترکیه - آرسنال انگلیس

دیدارهای برگشت این مرحله 27 و 28 اوت برگزار خواهد شد.
:: مرتبط با: اخبار فوتبال اروپا ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392

نماینده وزن 46 کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان با پیروزی در فینال مدال طلا را بر گردن آویخت.


دی اسپورت:در ادامه مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان که از عصر امروز به میزبانی صربستان آغاز شده است محمد سلطانی منفرد با غلبه بر حریف روس در فینال مدال طلای وزن 46 کیلو را بر گردن آویخت.

به گزارش فارس، در وزن 46 کیلوگرم که 19 فرنگی‌کار روی باسکول رفته‌اند، محمد سلطانی منفرد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 2 بر یک ماکسیم نهودا از بلاروس را شکست داد و به یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله نیز با نتیجه یک بر یک از سد راجیش دالال از هند گذشت و به نیمه نهایی صعود کرد. سلطانی در نیمه نهایی با نتیجه 7 بر 5 مقابل کافروف از آذربایجان به پیروزی دست یافت و فینالیست شد. وی در فینال با نتیجه 4 بر 3 از سد ولادیسلاو ملنیکوف از روسیه گذشت و مدال طلا را بر گردن آویخت.

در وزن 42 کیلوگرم پویا ناصرپور در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر سردیجان کواچ از صربستان را شکست داد، اما در دور بعد باید با نتیجه 4 بر 2 مغلوب امین سفیرشایف از بلاروس شد که با توجه به حضور حریفش در دیدار پایانی به گروه شانس مجدد رفت، اما در این مرحله نیز با نتیجه 8 بر 5 مقابل گالستیان از ارمنستان شکست خورد و شانس حضور در دیدار رده بندی را از دست داد و حذف شد. در این وزن که 16 فرنگی‌کار حضور داشتند.

در وزن 69 کیلوگرم کیوان رضایی پس استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر 5 مغلوب ولادیسلاو کولپا از اوکراین شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات کنار رفت. در این وزن 28 کشتی‌گیر حضور دارند.

در وزن 76 کیلوگرم که 24 فرنگی‌کار حضور دارند، مهدی ابراهیمی در دور نخست با نتیجه 9 بر 2 مغلوب یوگنی پولی وادوف از قزاقستان شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات حذف شد.

در وزن 85 کیلوگرم محمد بیرانوند در دور اول با نتیجه 10 بر صفر تاتسویا فوجی از ژاپن را شکست داد و در دور دو هم با نتیجه 7 بر صفر از سد کوین باومن از استونی گذشت و به یک چهارم نهایی رسید. وی در این مرحله نیز با نتیجه 8 بر 2 مقابل اسکار سیزفسکی از لهستان به پیروزی دست یافت و راهی نیمه نهایی شد، اما در این مرحله با نتیجه 4 بر صفر مغلوب سوسلان فانزیف از آذربایجان شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد.

بیرانوند در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز با زلاتف از بلغارستان مبارزه خواهد کرد.

نمایندگان کشورمان در روز نخست موفق به کسب مدال نشدند.
:: مرتبط با: اخبار كشتی ,
ن : گروه خبری دی اسپورت
ت : پنجشنبه 31 مرداد 1392
 

 


 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.
پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران دستبند پاور بالانس شارژر خورشیدی شارژر اختاپوسی ساعت CK با بند حصیری ویندوز 8 ( Windows 8 ) لیزر پوینتر سبز سفید کننده دندان
 
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • چاپ این صفحه
    ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو